אודות

אודות

אייל שריג שירת כטייס קרב בחיל האוויר הישראלי, למד עיצוב במרכז לחינוך טכנולוגי בחולון , למד וסיים בהצטיינות את לימודיו לתואר מהנדס באוניברסיטת תל-אביב.
בשנת 1999 הקים את  חברת אייל שריג בע"מ, מתוך אהבתו לתחום התכנון, הבניה והניהול, ומאז משמש בה כמנכ"ל.

הצוות המקצועי והאיכותי הוא סוד ההצלחה של החברה.
ארז שריג, מנהל הביצוע ואחראי הבטחת איכות בחברה.  מנהלי הפרויקטים בשטח, מהמובילים והמקצועיים בשוק, מובילים את הפרויקטים ברמת הביצוע הגבוהה ביותר, תוך שמירה על מסגרת הזמן והתקציב. צוות המשרד המנוסה, תומך במנהלי הפרויקטים בכל הקשור בניהול מכרזים,  חוזים, ניהול תקציב, תשלומים ועוד.

כל עובדי החברה קשובים לצורכי הלקוחות, לרצונותיהם ולחלומותיהם.  דואגים לשתף, לדווח ולעדכן את הלקוחות בשקיפות מרבית לאורך כל תהליך הבניה.

חברתנו מקפידה על שיטת עבודה יעילה ומסודרת תוך ירידה מתמדת לפרטים, כאשר המטרה היא להוביל לתוצאות הטובות ביותר, הן מבחינה טכנית והן מבחינת שביעות הרצון של הלקוחות. שיטת עבודה זו כוללת כמה שלבים חשובים.

שלב התכנון והתאום, איסוף ההצעות וחתימת חוזים, ניהול הפרויקט בשלב ביצוע ומסירת הפרויקט.

 

מחלקות החברה

מחלקת אבטחת איכות
מחלקה זו אמונה על אבטחת איכות הביצוע של הפרויקטים, החל משלב התכנון והמכרזים וכלה בשלבי הסיום השונים. בין שאר פעילויותיה, קובעת המחלקה סטנדרטים אחידים לביצוע הפרוייקט ומדריכה את הצוות המקצועי כיצד לעמוד בסטנדרטים אלה.

מחלקת שימור
תפקידה של מחלקה זו הוא לתת מענה מקצועי ייחודי בכל הקשור לניהול פרויקטים בתחום שימור מבנים היסטוריים שונים, וביחס ישיר לצרכי הלקוח.

מחלקת תחזוקה
מחלקה זו ממונה על טיפול בתקלות ובתחזוקה מונעת לאחר סיום הפרויקט. במחלקת תחזוקה מקפידים על מתן מענה זמין, יעיל ואיכותי לכל בעיה.

 

יתרונות הניהול בחברה:

יעילות כל אחד מהפרויקטים המטופלים במשרד מלווה, בנוסף למנהל פרויקט מקצועי, גם על ידי צוותים מיומנים וייעודיים בתחומי: תיאום התכנון, מכרזים, הזמנות, ניהול חשבונות, אדריכלות ותחומים נוספים.

ניהול רב מימדי – בנוסף לצוות המקצועי, על הניהול השוטף של הפרויקט מפקחים כמה מנהלים במקביל כדי למנוע תקלות ולמקסם תוצאות כולל גיבוי במקרים של היעדרות.

איכות – צוות אבטחת איכות מקצועי מפקח על ניהול הפרויקט, תוך בקרה רוחבית שוטפת של כל שלב בפיתוח.

מקצועיות – בחברה מקפידים על הכשרות מקצועיות, עדכון שוטף בחידושים בתחום, עבודת צוות, הפריה מקצועית הדדית, חשיבה משותפת והתמודדות עם בעיות ואתגרים.

בקרת תקציב – יתרון הגודל וניסיונה העשיר של החברה בתחומי הבנייה מאפשרים ללקוחותיה לקבל שירות מבעלי מקצוע ומספקים שונים באיכות ובמחירים הטובים ביותר בשוק.