בניה פרטית

בניה פרטית

חברת אייל שריג בע"מ מספקת שירותי ניהול פרויקטים בתחום הבנייה הפרטית. בענף זה חלו לא מעט שינויים בשנים האחרונות, כאשר רבים מהלקוחות מעוניינים להשקיע גם בפיתוח הנוף ולא רק בבנייה, בעיצוב הבית ובהתקנת מערכותיו השונות, שכן בעשור האחרון חלה התפתחות מתמדת ומרשימה בסטנדרטים של בניית בתי מגורים ודירות היוקרה בישראל, וגם המודעות לחשיבות של איכות הסביבה גברה מאוד בקרב האוכלוסייה. בהתאם לכך, מתבסס ניהול הפרויקטים של חברת אייל שריג בע"מ על עקרונות של יעילות, חיסכון ודאגה לסביבה.
למנהלי הפרויקטים של חברת אייל שריג בע"מ ישנם ידע רב וניסיון מצטבר בתחומי הבנייה הפרטית, כולל התקנת המערכות המתקדמות ביותר הקיימות היום בעולם,
כדוגמת:
– מערכות "חשמל חכם" ובקרה.
– מערכות מתח נמוך – תקשורת, טלפונים, אזעקה וכיבוי אש.
– מערכות "בית ירוק" – איטום ובידוד תרמי, חשמל סולרי, מחזור מים ומחזור פסולת.
– מערכות לבריכות נוי ובריכות שחייה.
– מערכות מיזוג וחימום חסכוניות ויעילות ומערכות נוספות.

מערכות אלה משמשות היום כליבו הפועם של הבית, ולמעשה, אחראיות על התנהלותו התקינה. מסיבות אלה, אנו משקיעים מאמצים רבים בניהול תקין, בתיאום ובביצוע מיטבי של הפרויקט, כדי להבטיח את פעילותן התקינה של כל המערכות.
בנוסף לכך, לחברת אייל שריג בע"מ ישנו ניסיון רב במגוון רחב של חומרי בנייה וחומרי גמר מורכבים, חדשניים ובעלי תכונות שונות ומגוונות. כחלק מתפקידי הפיקוח על ניהול הפרויקט, אנו מקפידים על שימוש נכון בחומרים השונים, תוך ביצוע התכניות האדריכליות במלואן ויישומם הנכון.
במסגרת ניהול פרויקטים בבנייה פרטית, אנו מעודדים את לקוחתנו לעשות שימוש בחומרי בנייה ידידותיים לסביבה.