צוות מקצועי

צוות מקצועי

הצוות המקצועי של החברה כולל: מהנדסים, אדריכלים, הנדסאים, מנהלי עבודה ואנשי ניהול אדמיניסטרטיבי, המקפידים להתעדכן באופן שוטף בחידושים הטכנולוגיים בתחום הבנייה בארץ ובחו"ל. כמו כן, החברה עומדת בקשרי עבודה עם אדריכלים, מתכננים וקבלני ביצוע חיצוניים, הידועים כמובילים בתחומם בארץ.

חופש יצירתי

לפי תפיסתנו, תפקידו של מנהל הפרויקט הוא לקשר בין הלקוח, מתכנני הפרויקט וקבלני הביצוע. בחברה מקפידים על ניהול מעשי, מקצועי וענייני של הפרויקטים, ללא פגיעה בחופש היצירתי. בשיטה זו, ניתן להוציא אל הפועל את התוכניות ולהגשים את הרעיון ברמה הגבוהה ביותר, ותוך שמירה מלאה על מימוש רצונותיו של הלקוח.

שירות

בחברת אייל שריג בע"מ מקפידים על רמת שירות גבוהה ביותר ועל יחס אדיב ואישי, תוך שיתוף פעולה מלא ותמיכה מקצועית במתכננים, בלקוח ובבעלי המקצוע.

מקצועיות

בחברה מקפידים על ביצוע העבודה ברמה הגבוהה ביותר, על עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש ועל פיקוח שיטתי על בעלי המקצוע השונים. כמו כן, דואגים בחברה: לעדכן באופן שוטף את הלקוחות בהתקדמות הפרויקט, להקשיב ולדאוג למימוש רצונותיהם ולא לחרוג ממסגרת התקציב שנקבעה. בנוסף לכך, מחלקת אבטחת האיכות של החברה עוקבת בצורה מקצועית אחר כל פרויקט, החל משלב המכרז, דרך שלב התכנון וכלה בשלבי סיום הפרויקט.